Samenwerking met bedrijven

STICHTING VO regio Weert - BEDRIJFSLEVEN

kwadrant-bedrijfsleven.jpg

(voorheen Stichting Kwadrant - Bedrijfsleven)
Sinds 1999 registratie handelsregister K.v.K.: 41068037 
IBAN: NL 28 RABO 0136 6416 36


Het College, de Philips van Horne en Het Kwadrant en een aantal bedrijven in de regio Weert hebben afgesproken op tal van gebieden samen te werken:

- verbeteren relatie voortgezet onderwijs
- leerling- en personeelsstages
- verhoging van de kwaliteit  van het voortgezet onderwijs
- nog betere aansluiting onderwijs - bedrijfsleven
- innovatieve inrichting onderwijsruimtes
- kennisuitwisseling
- toekomst van de bedrijven veilig stellen door beschikbaarheid van personeel 
- samen verantwoordelijkheid nemen voor de toekomst van onze jeugd

Onderwijs en bedrijfsleven dragen zo samen de verantwoordelijkheid voor een blijvende en liefst groeiende interesse voor alle vormen van voortgezet onderwijs bij de jeugd. Jongeren perspectief bieden!

Een aantal resultaten van deze samenwerking vindt u hier.


Nieuwsbrieven

Bekijk hieronder de digitale versie van de papieren nieuwsbrief:

Nummer 36 - mei 2017

HKB.jpg

Bestuur

Het Stichtingsbestuur bestaat uit:

  • dhr. J. Mueters, voorzitter
  • dhr. H. Winkelman, secretaris/penningmeester
  • dhr. J. Laarmans, lid


Werkgroep

De werkgroep van de Stichting bestaat uit de volgende leden:

Dhr. J. Laarmans  Commerc. directeur Eldra b.v. Voorzitter  
Dhr. R. Timmermans   Hoofd opleidingen Nyrstar  Lid  
Dhr. J. van Dam Vestigingsdirecteur Sligro-Weert     Lid  
Dhr. T. van Heur Van Heur Bouw & Onderhoud Lid  
Dhr. J. Mueters Directeur Philips van Horne s.g. Lid  
Dhr. H. Winkelman Sectordirecteur Het Kwadrant Secretaris/penningmeester  


Voor informatie: dhr. Henk Winkelman, coördinator. Tel. 0495 - 513666 / mail: stichtingvo-bedrijfsleven@lvo-weert.nl

Henk-Winkelman.jpg


Leden van de Stichting

Bedrijven van de Stichting Kwadrant-Bedrijfsleven in willekeurige volgorde met de bijbehorende website vermelding: 

Industrie en Techniek   Website
ETF Machinefabriek b.v - Nederweert www.elf.nl
A.S.W. b.v. - Weert www.aswgroep.nl 
Van Heur Bouw & Onderhoud - Kelpen - Oler      www.heur.nl
Hoco-Beton - Weert www.hoco-beton.nl 
Weert Groep - Stramproy  www.weertgroep.nl
Trespa International b.v. - Weert www.trespa.com 
Mertens Bouwbedrijf B.V. - Weert www.mertens-weert.nl 
Derckx b.v. - Weert www.derckx.nl 
Nyrstar (Budel zink) - Budel  www.nyrstar.com 
BAM - woningbouw - Weert  www.bam.nl
Roto Smeets Weert - Weert  www.rotosmeets.nl 
Aann.bedrijf Jongen-Meulen b.v.-Roermond www.louisscheepers.nl 
Peter Stultiëns Banden b.v.-Weert  www.stuband.nl 
De Risse Horizon B.V.-Weert  www.risse.nl
Draline b.v.-Nederweert www.draline.nl 
Camp schilderw. b.v.-Herten www.camp.nl 
WMB Staals. Centrum b.v.-Stramproy www.wbmssc.nlc 
VDL Staalservice-Weert  www.vdlgroep.com 
De Budelse (drukkerij)-Budel www.debudelse.nl      www.debudelse.nl 
Kessels Installaties b.v.-Nederweert  www.kessels-installaties.nl 
Wiel Coolen Install.bedrijf b.v.-Nederweert  www.wielcoolen.nl
Zanten - Weert  www.zanten.nl 
Techniek & Bouw Budel-Budel  www.techniekenbouwbudel.nl 
GEA Food Solutions Weert B.V.-Weert  www.gea-foodsolutions.com 
Roefs Montagetechniek B.V.-Soerendonk www.roefsmontage.nl 
Morpak b.v. - Nederweert www.morpak.nl 
Vlassak Aannemingsmaatschappij b.v.-Budel www.vlassak-bv.nl 
GFO Europe b.v. - Nederweert www.gfo-europe.com
Feijen Metaaltechniek B.V. - Maarheeze www.feijenmetaaltechniek.nl 
ELDRA  B.V. - Ittervoort www.eldra.nl
Clement Metaal & Techniek b.v. - Weert www.clement-weert.nl
Frencken b.v. - Weert  www.frencken1901.nl  
SPIE Van de Meerakker - Weert www.emg-meerakker.nl 
Refresco Maarheeze b.v. - Maarheeze www.refresco.nl
Interduct Groep - Ittervoort www.interduct.nl 

 

Dienstverlening & Commercie  Website
Bert Nelissen Holding B.V.  
Stadscafé Het Bruine Paard B.V. www.bruinepaard.nl
Café De Gruyter B.V. www.degruyterweert.nl
Brasserie D'Oude Markt B.V. www.deoudemarktweert.nl     
Weerter Bazaar B.V. www.weerterbazaar.nl
HB electronica–Weert www.hbelectronica.com
Intratuin–Weert www.intratuin.nl
Blankers Schoon-Weert www.wsc-groep.eu
Multi-Service-Budel Schoot www.multi-service.nl   
Crossmoor Sport b.v.-Weert www.crossmoor.nl
Drogisterij Aendekerk B.V.-Stramproy                      www.aendekerk.nl
Sligro Weert www.sligro.nl
Bakkerij Vries B.V.-Weert www.bakkervries.nl
Gamma-Weert www.gamma.nl
Praxis-Weert www.praxis.nl/store/Weert
Leen Bakker-Weert www.leenbakker.nl



Ambassadeurs van de Stichting

Bedrijven kunnen individueel lid worden van de Stichting. Organisaties, stichtingen en coöperaties kunnen dat niet. Wel kunnen zij het ambassadeurschap verwerven, wat in feite een uitgesproken intentie is om daar waar mogelijk en nuttig samen te werken. Hier vindt u de omschrijving van het ambassadeurschap.

Ambassadeurs van de Stichting Website
Coöperatie Werk en Vakmanschap     www.werkenvakmanschap.nl
Wonen Limburg www.wonenlimburg.nl
Gemeente Weert www.weert.nl
Gilde Opleidingen www.gildeopleidingen.nl
Procestechniek en Maintenance Limburg     www.pmlimburg.nl

 

 

Wertastraat 1 6004XG Weert  |  T: 0495-431030  |  F: 0495-546081
Postadres: Postbus 190 6000AD Weert
Factuuradres: Postbus 375 6000AJ Weert

Copyright © 2017 Philips van Horne SG